szukasz wsparcia?

Skoro tu trafiłeś, zapewne słyszałeś już wiele na temat Agile'a i jesteś pasjonatem wartościowego oprogramowania, które zachwyca klientów oraz zgranych zespołów deweloperskich, które go tworzą. Wiesz, że aby osiągnąć ten mityczny stan, zespoły muszą być innowacyjne, kreatywne, zmotywowane, wydajne i gotowe na zmiany.

Rozumiesz też, że szukanie tego mitycznego stanu to niekończąca się podróż i ciągłe usprawnianie. Chcesz wnieść do swojej organizacji wiedzę, doświadczenie i najlepsze praktyki zwinnego i systemowego myślenia, aby radzić sobie ze złożonością, niepewnością i ryzykiem otoczenia biznesowego.

Prawdopodobnie promujesz też przejrzystość i samoorganizację, aby stworzyć zaufanie w środowisku pracy. Wiesz także, że zaufanie i dobra motywacja w organizacji jest dużo trudniejsza do osiągnięcia, niż optymalne procesy i praktyki.

Hmm.. a może jednak nie wiesz.. nie przejmuj się! Odkryjemy to razem. Zacznijmy naszą podróż do zwinnego tworzenia wartościowych produktów w Twojej organizacji! Mogę Ci pomóc jako:


Lider zmiany

Przeprowadzę audyt procesu w Twojej firmie, a następnie zaproponuję plan przejścia na zwinny sposób tworzenia oprogramowania. W takim przypadku poprowadzę zmianę przy Twoim wsparciu. Ten scenariusz jest najlepszym wyborem, jeśli nie wiesz prawie nic o Agile i nie wiesz, jak zacząć. Prawdopodobnie masz też wiele pytań do mnie.


Konsultant

Przeprowadzę audyt procesu w Twojej firmie, a następnie wspólnie opracujemy plan przejścia na zwinny sposób tworzenia oprogramowania. W takim przypadku wprowadzisz zmianę przy moim wsparciu. Ten scenariusz jest najlepszym wyborem, jeśli wiesz coś na temat Agile lub już zacząłeś z kilkoma praktykami, ale pojawiło się zbyt wiele pytań.


Agile Coach

Ten scenariusz jest najlepszym wyborem, jeśli jakiś czas temu zacząłeś transformację w stronę metodyk zwinnych i potrzebujesz wsparcia kogoś z wiedzą ekspercką, ponieważ masz mnóstwo pytań oraz czujesz, że brakuje Ci wsparcia. Poobserwuję proces, odpowiem na pytania, przekażę informację zwrotną, pokaże możliwości rozwiązań, ale nie będę decydował - w dalszym ciągu to Ty jesteś liderem zmiany.


Trener

W tym przypadku mogę przygotować i zorganizować szkolenie wewnętrzne w Twojej firmie, jak również przeprowadzić warsztaty z wybranych elmentów metodyk zwinnych, w których mam doświadczenie (także online, jeśli to możliwe). Jeśli chodzi o szkolenia wewnętrzne, mogę przygotować dedykowane warsztaty dopasowane do potrzeb Twojej firmy lub przeprowadzić któreś z szkoleń wymienionych poniżej:

  • Teoria i najlepsze praktyki Agile i Scrum
  • Wprowadzenie do DevOps
  • Wprowadzenie do Kanbana i Lean
  • Skuteczny Scrum Master
  • Skuteczny Product Owner

Mogę również przygotować Cię do roli Scrum Mastera lub Product Ownera, jeśli masz predyspozycje i rozważasz zmianę pracy, czy nawet branży.

Zaplanuj
Sprawdź
Dostosuj